Co najczęściej kupujemy w Internecie?

Jak wykazują najnowsze sondaże Polacy coraz chętniej i coraz częściej robią zakupy przez Internet. Co kupujemy najczęściej? Przez Internet kupujemy zarówno usługi i produkty w wersji elektronicznej jak i tradycyjne zakupy, które wymagają dostarczenia przez kuriera lub też ich fizycznego odbioru w sklepie, urzędzie pocztowym czy w paczkomacie.

Jeśli chodzi o te pierwsze to najczęściej zamawiamy muzykę w wersji mp3, e-booki, rezerwacje hotelowe, bilety lotnicze, ubezpieczenia czy usługi bankowe itp.

Jeśli zaś chodzi o bardziej tradycyjne zakupy to najczęściej zamawiamy telefony komórkowe, sprzęt elektroniczny, książki, płyty z filmami lub z muzyką, sprzęt fotograficzny, sprzęt RTV i AGD, elektronarzędzia czy sprzęt sportowy. Nie możemy także zapominać o takich artykułach jak odzież, obuwie czy perfumy. Istnieje także pewna grupa osób, która nie zawaha się przed zakupem w Internecie samochodu, jak również inna, która kupuje za pośrednictwem Internetu niemal wszystko, nie wyłączając z tego zakupów spożywczych.

Author: admin