Strzelanki mmo.

Strzelanki mmo to hybryda gier mmo i shooterów. Jest to dość prosta kombinacja, ale za to bardzo pochłaniająca i uzależniająca. Podbiła serca milionów fanów na całym świecie.

Gry shooter mmo zyskały popularność już bardzo dawno temu, a czołowe tytuły zajmują wysokie pozycje w rankingach popularności już nawet od kilku lat. Miliony graczy na całym świecie oraz setki tysięc gier – takie statystyki możemy przypisać shooterom mmo. Tego rodzaju gry charakteryzuje strzelanie z różnego rodzaju broni, oraz co w niektórych grach bardzo kluczowe – dbanie o dobrą ekonomię. Najczęściej rozgrywkom w grach shooter mmo towarzyszy element współpracy i komunikacji drużynowej, najczęściej spotykany schemat to piątka graczy w jednej drużynie, której celem jest pokonanie drugiej – czy to przez podkładanie bomby, czy przez uwolnienie więźniów, czy w końcu przez wyeliminowanie wszystkich członków drużyny przeciwnej. Shootery posiadają wiele swoich wewnętrznych odłamów, a schemat antyterroryści kontra terroryści to tylko jeden, najpopularniejszy z nich.

Podsumowując, gry shooter mmo to obecnie najciekawsza opcja na rynku, dla graczy którzy lubią szlifować swoje umiejętności, refleks i precyzję.

 

Author: admin