Specjalny rodzaj płatności za zakupy internetowe – szybki transfer

Zakupy przez Internet to jedna z coraz częstszych form zakupów. Możemy skorzystać z naprawdę dużej ilości towarów i zrobić zakupy prosto, szybko i sprawnie, w większości przypadków bez ruszania się z domu. Zarówno same zakupy jak i płatność możemy bowiem wykonać za pośrednictwem Internetu.

W dzisiejszych czasach większość z nas dysponuje bowiem kontami bankowymi z dostępem do Internetu. Konta internetowe bardzo często są określane również po prostu e-kontami. Za pośrednictwem takiego konta możemy zrobić przelew na wskazane przez sklep konto, wpisując w treści tego przelewu wszystkie dane.

Niektóre banki oferują jeszcze wygodniejszą formą płatności, a mianowicie tzw. szybki transfer. Jeśli po wybraniu zakupów zdecydujemy się na ten typ płatności, to automatycznie zostaniemy przekierowani na stronę banku. Jedyne co pozostaje zrobić to zalogować się. Po zalogowaniu zauważymy, że pola: kwota przelewu, odbiorca, tytuł przelewu itd. zostaną już wypełnione. Jedyne co pozostaje nam zrobić, to sprawdzić raz jeszcze czy wszystko się zgadza i zaakceptować przelew.

Author: admin